Ihre Anfrage

Name
Firma
Telefon
E-Mail
Ihre Anfrage:

Senden

FINAL Tools slaví 20let

FINAL Tools slaví 20 let od svého vzniku a je nám ctí, že po 20 letech jsme se stali ryze českou firmou.V roce 2017 jsme dostali ocenění agnetury TA ČR.

Změna právní formy společnosti z s.r.o. na a.s.

Dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 30.6.2017 společnost FINAL Tools s.r.o., IČ: 25502352 se sídlem Vlárská 953/22, Slatina, 627 00 Brno, dosud zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28236, změnila právní formu ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost.


Změna názvu firmy

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s vlastnickými změnami v naší společnosti došlo s účinností ode dne 5. 4. 2017 ke změně názvu obchodní firmy z HAM - FINAL s.r.o. na FINAL Tools s.r.o.


Wählen Sie aus unserem Angebot oder lassen Sie sich das von Ihnen benötigte Werkzeug nach Maß entwerfen und anfertigen.

Firma se intenzivně věnuje vývoji. Spolupracujeme s vysokými školami, dlouhodbě vychováváme vlastní odborníky. Díky tomu Vám můžeme nabídnout nejen nejvyšší kvalitu, ale také pokrytí všech Vašich požadavků, i těch nestandardních. Naše vývojová práce byla oceněna udělením několika patentů. Nástroje FINAL Tools se úspěšně uplatňují například v podnicích ŠKODA auto, VW, GM - OPEL, BOSCH, Aero, Latecoere, TRW, Embraco, Hitachi, RIETER, Danfoss Power Solutions ale i dalších firmách v Německu, Rakousku, Itálii, Španělsku, Francii, Polsku, Švédsku.... Věříme že spokojeni s nimi budete i Vy.

Zeche der Schleifer und Werkzeughersteller Brno

Jsme členy Cechu brusičů a výrobců nástrojů,sdružujícího přední odborníky v oboru broušenía výroby nástroju pro obrábění kovu a dřeva.

Mehr Informationen

EUREKA

evropská spolupráce v oblasti aplikovaného a průmyslového výzkumu a vývoje, mehr Informationen finden Sie hier.

FINAL Tools řešil projekt:E!3586- FACTORY TECHNOLPRECISBORE

ESF

FINAL Tools spolupracuje s VUT v Brně na projektu "Inovace studijních programů Strojírenské technologie" z programu ESF(Evropský sociální fond).
Mehr unter http://esf.fme.vutbr.cz/

FINAL Tools je držitelem certifikátu ISO9001

Firma FINAL Tools je držitelem certifikátu na systém managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2016 v oboru:

Vývoj, výroba, prodej a servis nástrojových systémů, standardních a speciálních nástojů pro obrábění velmi přesných děr na CNC obráběcích strojích

Navrhování a zavádění inovačních technologií FINAL Tools pro třískové obrábění